LKL Rémimas

Jau trečią sezoną Lietuvos krepšinio lyga vadinasi „Beko“ vardu


Krepšinis Lietuvoje yra daugiau nei vien tik sportas. Kiekvienais metais krepšinio fanai aistringai serga už savo mylimiausias miestų komandas ir visi kartu karštai palaiko Lietuvos rinktinę, dalyvaujančią svarbiausiuose Pasaulio ir Europos krepšinio renginiuose, kuriuose yra pelniusi itin aukštų rezultatų. Lietuva taip pat gali didžiuotis įspūdingu sąrašu Pasaulinio garso krepšinio žvaigždžių ir trenerių.


Neatsitiktinai krepšinis yra ir „Beko“ aistra. Šis sportas atitinka prekės ženklo viziją, filosofiją ir vertybes. Tai yra energinga sporto šaka, kuri skatina tikslų formavimo, nuoseklaus jų siekimo, bendravimo, darbo komandoje, greito mąstymo ir dar greitesnės reakcijos įgūdžius.
Suprasdamas krepšinio svarbą Lietuvoje ir nuslūgus FIBA „EuroBasket 2011“ aistroms, tų pačių metų rudenį „Beko“ paskelbė dar vieną džiugią žinią, kad tampa Lietuvos krepšinio lygos generaliniu rėmėju. Bendradarbiavimas pasiteisino ir tęsiasi jau trečią sezoną


Šį kartą naująjį sezoną „Beko“ pasitinka su atsinaujinęs. Tai įtakojo ir „Beko“ – LKL logotipo pokyčius, kurie yra itin teigiami.


Nesvarbu, kur prasideda mūsų sėkmės istorijos, bet kiekviena iš jų visada būna įkvėpta mūsų užsidegimo nuolat keistis į gera. Ir šio įkvėpimo priežastis viena - ŽMONĖS. Jie visada formavo mūsų viziją ir rodė mums kryptį siekiant savo tikslų.