FC Barcelona

„BEKO“ IR FC „BARCELONA“ NUO ŠIOL KOMANDOS DRAUGAI!

„Beko“ didžiuojasi FC „Barcelona“


„Beko“ yra prekės ženklas įkvėptas žmonių. Šis įkvėpimas, savo ruožtu, padėjo jam tapti globalia kompanija ir toliau padeda formuoti viziją, nustatyti kryptį ir formuoti savo tikslus. Ypatinga „Beko“ aistra sportui atsirado iš tikėjimo jo jėga didinti gyvenimo kokybę. Nesvarbu, ar tai būtų pramoginė veikla, ar socialinės programos, vienijančios bendruomenes. Dėl to „Beko“ aktyviai remia įvairias sporto šakas, įskaitant krepšinį ir futbolą.


Sporto dvasia suvienijo vieną iš greičiausiai pasaulyje augančių prekių ženklų ir vieną iš mylimiausių futbolo klubų. Išskirtinio ryškumo prekių ženklai „Beko“ ir FC „Barcelona“ kartu dalinsis savo tikėjimu, kad sporto jėga gali įtakoti pokyčius.Keistis į gera

Labai džiaugiamės galėdami kartu su FC „Barcelona“ pristatyti atnaujintą „Beko“ logotipą, kuris artimiausią sezoną puikuosis ant futbolo komandos marškinėlių.


Nesvarbu, kur prasideda mūsų sėkmės istorijos, bet kiekviena iš jų visada būna įkvėpta mūsų užsidegimo nuolat keistis į gera. Ir šio įkvėpimo priežastis viena - ŽMONĖS.